МИ КАЖЕМО "БУВАЙ!" СИЛІКОНАМ, ПАРАБЕНАМ ТА ШТУЧНИМ БАРВНИКАМ *

МИ НЕ МАЄМО СИЛІКОНІВ, ПАРАБЕНІВ ТА ШТУЧНИХ БАРВНИКІВ, НА ВІДМІНУ ВІД БАГАТЬОХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ВОЛОССЯ *. ТОЖ ПРОКРУТИ ВНИЗ І ЧИТАЙ ДАЛІ!
* ЗАЛЕЖНО ВІД ТОВАРУ

Продукція Nature Box не містить багатьох загальнодоступних речовин. По-перше: так, ми утримуємось від проведення випробувань на тваринах. Nature Box має сертифіковану Vegan формулу, оскільки не має жодного сенсу шкодити нашим друзям-тваринам. Ми просто відверті з вами. 

 

Ми також позбавлені необхідності додавати ще деякі популярні хімічні речовини у свою продукцію. Силікони? Вибачте, але ні. Парабени? Тут вам не раді. Штучні барвники? Ми ніколи їх не любили й не будемо додавати до наших чудових формул та твердих шампунів *. Наші упаковки можуть бути яскравими, але коли справа стосується вашого волосся, ми хочемо зробити все простішим.
 

* Залежно від товару§

Отже, ми вирішили мінімізувати відходи від упаковок та максимізувати використання перероблених та вторинних матеріалів. Зараз усі наші пляшки виготовлені на 100% з Соціального Пластику, який був зібраний на узбережжі та підлягає вторинній переробці.

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ТАКОЖ:

КОЛИ ЙДЕТЬСЯ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК МИ ОБИРАЄМО КІЛЬКОХ ПАРТНЕРІВ ДЛЯ СПІВПРАЦІ.

Ми підтримуємо різні соціальні та екологічні проекти. Наприклад, у співпраці з Plastic Bank ми допомагаємо вивозити та переробляти пластик з пляжів для виробництва наших пляшок.

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага

НАШІ ГЕРОЇ

ПРОДУКТИ, ЩО НАДАЮТЬ ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД

 

ПОДОБАЄТЬСЯ АВОКАДО НА
ТОСТІ? ТОДІ БУДЕ ДО ВПОДОБИ
Й НА ВОЛОССІІ!