ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

НІ! Тестування косметики та косметичних інгредієнтів на тваринах заборонено в ЄС. Звичайно, Nature Box також дотримується цієї заборони. Ми не тестуємо продукцію на тваринах на жодному етапі процесу виробництва. Ми раді повідомити, що наша продукція повністю Vegan та вільна від жорстокості.

ТАК! Вся продукція Nature Box - 100% веганська. Ми не використовуємо продукти тваринного походження, побічні продукти або похідні у наших формулах. І звичайно, ми не допускаємо ЖОДНИХ випробувань на тваринах, як того вимагає законодавство. Ми майже впевнені, що твої домашні улюбленці хотіли би прийняти душ із продуктами Nature Box, щойно почують їх запах. Але не треба тестувати їх на своїх домашніх тваринах!

Nature Box не використовує у своїх продуктах мікропластики, включаючи акрилат, полікватерній, метикон, силоксан, поліамід, поліімід та етиленвінілацетат. Тьху, навіть їхні назви не екологічні! Крім того, ми прагнемо циклічної економіки, щоб запобігти неправильній утилізації паковання наших продуктів, що не сприятиме утворенню мікропластиків.

Олія пальмових ядер є важливою сировиною для виробництва поверхнево-активних речовин (тобто миючих речовин продуктів, що змиваються). Nature Box вважає, що пальмова олія відіграє важливу роль у наших продуктах, але неправильний спосіб збирання пальмової олії існує. Тому Nature Box об’єднав зусилля з організацією Solidaridad для підтримки місцевих фермерів у екологічному збиранні пальмової олії в різних регіонах світу.

Ні! У наших продуктах Nature Box відсутні парабени, силікони, штучні барвники та сульфати*! Нам вдалося виготовити нашу продукцію чудовою на вигляд та по своїй суті без додавання цих хімікатів! *Залежно від товару

Усі інгредієнти Nature Box підпорядковуються суворим стандартам компанії Henkel щодо відповідального постачання. І відносно цього існують два конкретні проєкти - використовуючи збалансовану пальмову олію ми допомагаємо ГО «Solidaridad», а також використовуючи збалансований Гуар (гуарові боби) - допомагаємо ГО «Technoserve», див. нижче. Пляшки Nature Box виготовлені на 100% з переробленого пластику, так званого соціального пластику, який збирається на узбережжях світового океану.

Переробка регулюється місцевим законодавством, відповідно немає міжнародно обґрунтованої відповіді щодо % ступеня переробки. Однак, з боку матеріалів, паковання на 100% піддається вторинній переробці.

Henkel прагне зменшити вуглецевий слід на всіх етапах життєвого циклу продукту, і найбільш вагомим фактором, що впливає на вуглецевий слід змивних продуктів є використання води в будинках споживачів. Ініціатива спрямована на спонукання споживача економити воду під час використання наших продуктів. Більше інформації можна знайти за адресою: https://www.smarterinitiative.com/en/home.html

Олії холодного віджиму вважаються преміальними оліями завдяки ретельному віджиму при мінімальному нагріванні. Вони не очищаються, не обробляються далі й тому зберігають свої цінні вітаміни та антиоксиданти. Олії холодного віджиму, як відомо, доглядають і зволожують волосся та шкіру завдяки корисним мононенасиченим жирним кислотам і вітаміну Е, а також допомагають підтримувати їх здоров'я і м'якість.

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага

БУВАЙТЕ СИЛІКОНИ, ПАРАБЕНИ ТА ШТУЧНІ БАРВНИКИ.

На відміну від багатьох інших засобів для догляду за тілом та волоссям, наша продукція не містить силіконів, парабенів та штучних барвників.

НАШІ ГЕРОЇ

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Охолонь, як наші олії холодного віджиму
Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага

ХОЧЕШ ЗНАТИ ВСЕ ПРО НАШІ ІНГРЕДІЄНТИ? ПЕРЕВІР ЦЕ.

Олії холодного віджиму, стабілізатори, гідроксиетилцелюлоза, карбомер, ксантанова камедь ... цікаво, що це?