НАШІ ПАРТНЕРИ

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - ЦЕ НАШ БІЗНЕС, І ЦЕЙ БІЗНЕС - ХОРОШИЙ
БУТИ СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИМ #ЦЕПРИРОДНО
Ми розпочали партнерство з Plastic Bank у 2017 році і зараз підтримуємо поточні проєкти на Гаїті, Філіппінах та Індонезії. Ми суттєво сприяємо розробці внутрішньої структури понад 400 пунктів збору Plastic Bank в Єгипті. Об’єднаною метою є зменшення кількості пластикових відходів в океанах, одночасно покращуючи життя бідних верств населення - особливо в країнах, які не мають інфраструктури утилізації відходів. У спеціальних центрах місцеве населення може здати зібрані пластикові відходи та обміняти їх на гроші, товари чи послуги. Потім цей матеріал стає складовою нового ланцюга створення цінності так званого соціального пластику. Сотні тонн цього пластику йдуть на виробництво упаковки нашої продукції.
 

ІСТОРІЯ ПРО ГУАР

 
Гуар - це інгредієнт, що забезпечує догляд за волоссям та шкірою. Він використовується в продуктах Nature Box, а в 2017 році Nature Box підтримав фермерів, що вирощують гуар в Індії, в пустельному районі Біканер в індійському штаті Раджастан. Вони навчаються вирощувати гуарові боби та отримують соціальну підтримку у створенні власних маленьких плантацій.

МАЛЕНЬКА, АЛЕ МОГУТНЯ БОБОВА РОСЛИНА

 
ІНІЦІАТИВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ ГУАРУ НЕ ЛИШЕ СТВОРЮЄ СТІЙКИЙ ЛАНЦЮЖОК СТВОРЕННЯ ЦІННОСТІ ДЛЯ ГУАРА, АЛЕ Й ПІДВИЩУЄ РІВЕНЬ ЖИТТЯ ФЕРМЕРІВ: ПАРТНЕРСТВО ЗБІЛЬШУЄ ДОХОДИ ФЕРМЕРІВ, ПОКРАЩУЄ ЕКОЛОГІЧНИЙ СЛІД І НАДАЄ ЖІНКАМ МОЖЛИВОСТІ.

You need to accept cookies to play this video

ІСТОРІЯ ПРО ПАЛЬМОВУ ОЛІЮ

 
Nature Box об’єднав зусилля з Solidaridad для забезпечення стабільного врожаю пальмової олії. Solidaridad - це міжнародна організація з розвитку, яка надає підтримку дрібним фермерам у екологічному вирощуванні пальмової олії в декількох регіонах світу. Дізнайтеся про їхній проєкти у Нігерії - дрібних фермерів навчають та підтримують у галузі екологічного вирощування пальмової олії. Це дозволяє фермерам збільшити свою врожайність та зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Крім того, фермери отримують багато сертифікатів на свій урожай. Клікай і подорожуй по Африці.

МИ ТУТ ЗАРАДИ СВІТОВОГО ЄДНАННЯ

 
СПІВПРАЦЮЮЧИ З SOLIDARIDAD, ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НЕ ТІЛЬКИ ДОСТУПНІСТЬ ПАЛЬМОВОЇ ОЛІЇ ТА ОЛІЇ ПАЛЬМОВИХ ЯДЕР, АЛЕ Й ПІДТРИМКА МІСЦЕВИХ ФЕРМЕРІВ: ОСЬ ЯК НАШЕ ПАРТНЕРСТВО ПОКРАЩУЄ ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ ФЕРМЕРІВ ТА ЇХ СІМЕЙ:
ЦЯ СПІВПРАЦЯ СПРИЯЄ ДОСЯГНЕННЮ НАСТУПНИХ ЦІЛЕЙ ООН У ГАЛУЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ (СУСП):

You need to accept cookies to play this video

КОЛИ ЙДЕТЬСЯ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК МИ ОБИРАЄМО КІЛЬКОХ ПАРТНЕРІВ ДЛЯ СПІВПРАЦІ.

Ми підтримуємо різні соціальні та екологічні проекти. Наприклад, у співпраці з Plastic Bank ми допомагаємо вивозити та переробляти пластик з пляжів для виробництва наших пляшок.

БУВАЙТЕ СИЛІКОНИ, ПАРАБЕНИ ТА ШТУЧНІ БАРВНИКИ.

На відміну від багатьох інших засобів для догляду за тілом та волоссям, наша продукція не містить силіконів, парабенів та штучних барвників.

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ТАКОЖ:

ПОДОБАЄТЬСЯ АВОКАДО
НА ТОСТІ? ТОДІ БУДЕ ДО
ВПОДОБИ Й НА ВОЛОССІІ!

 

РОЗБИТЕ СЕРЦЕ - ЩО Ж,
ТРАПЛЯЄТЬСЯ. АЛЕ
З ВОЛОССЯМ НЕ ПОВИННО.

Догляд за волоссям

ПРОДУКТИ ЗАВДЯКИ ЯКИМ ЗАХОЧЕТЬСЯ ПРИЙМАТИ
ДУШ ЦІЛИЙ ДЕНЬ

ХОЧЕШ ЗНАТИ ВСЕ ПРО НАШІ ІНГРЕДІЄНТИ? ПЕРЕВІР ЦЕ.

Олії холодного віджиму, стабілізатори, гідроксиетилцелюлоза, карбомер, ксантанова камедь ... цікаво, що це? 

 

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Охолонь, як наші олії холодного віджиму
Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага