АРОМАТИ

 
НАШІ АРОМАТИ МІСТЯТЬ НАТУРАЛЬНІ ЕФІРНІ ОЛІЇ НАТУРАЛЬНОГО ПОХОДЖЕННЯ

АРОМАТ АВОКАДО

СВІЖИЙ-СУЧАСНИЙ-СОКОВИТИЙ

ГЛИБОКЕ ВІДНОВЛЕННЯ, ЩО ПЕРЕДАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ СВІЖУ ТА СУЧАСНУ ІНТЕРПРЕТАЦІЮ АРОМАТУ АВОКАДО. СОКОВИТІСТЬ ФРУКТІВ ВРІВНОВАЖУЄТЬСЯ ЗЕЛЕНИМИ НОТКАМИ ТА ОГОРТАЄТЬСЯ ДЕРЕВНИМИ НОТКАМИ ДЛЯ НАДАННЯ М’ЯКОСТІ.

АРОМАТ АРГАНА

ДЕРЕВНИЙ - КВІТКОВИЙ - БУРШТИНОВИЙ

ТУРБОТЛИВИЙ ПРИРОДНИЙ АРОМАТ. ДИКИЙ МЕД І ДОРОГОЦІННИЙ ІЛАНГ - ВЕРХНІ НОТИ, ЗА ЯКИМИ СЛІДУЄ НАСИЧЕНА І СОЛОДКА ТРОЯНДА, ЩО ПЕРЕХОДИТЬ В ЧУТТЄВІ АКОРДИ ІРИСУ І ФРУКТІВ. БАГАТА КОМБІНАЦІЯ ЕКЗОТИЧНОЇ ВАНІЛІ ТА М’ЯКОЇ АРГАНОВОЇ ОЛІЇ ОХОПЛЮЄ ОРГАНИ ПОЧУТТІВ. СЦЕНА СТВОРЕНА ДЛЯ ОСТАННЬОЇ НОТИ ГЛИБОКОГО ДЕРЕВНОГО ЕКЗОТИЧНОГО ПАЧУЛІ В ЦЬОМУ ПРИРОДНОМУ ТУРБОТЛИВОМУ АРОМАТІ.

АРОМАТ ОЛИВИ

КВІТКОВИЙ-ЦИТРУСОВИЙ-ДЕРЕВНИЙ

СВІЖИЙ ЗЕЛЕНИЙ, АЛЕ ТЕПЛИЙ РОСЛИННИЙ АРОМАТ ОЛИВКОВОЇ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ ВИЩОГО СОРТУ. ЦЕЙ АРОМАТ ВИРАЖАЄ ЛІТНЄ СОНЯЧНЕ СВІТЛО ЗАВДЯКИ ОСВІЖАЮЧИМ ЦИТРУСОВИМ І ЗЕЛЕНИМ НОТАМ, ЩО ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ НА ТЕПЛИЙ КВІТКОВИЙ, ПРЯНИЙ АНСАМБЛЬ, ЯКИЙ БЛАГОРОДНО ПЕРЕПЛІТАЄТЬСЯ В АРОМАТНІЙ ХМАРІ З БУРШТИНУ, ВЕТИВЕРУ ТА САНДАЛУ.

АРОМАТ ГРАНАТА

ФРУКТОВИЙ - ЕНЕРГІЙНИЙ

ВИБУХ СВІТЛА ТА ЗАХИСТУ ЗАВДЯКИ ПОТУЖНІЙ СИЛІ ГРАНАТА, ПРОБУДЖЕНІЙ НАТУРАЛЬНИМИ ЯГОДАМИ ТА СУЧАСНОЮ ФРУКТОВОЮ СУМІШШЮ ДЛЯ ІНТЕНСИВНОГО ДОГЛЯДУ.