ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

 
ЩО ТАКЕ ОЛІЯ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ?
ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ТУТ! І ПС-С-С, ПРОКРУТИ ВНИЗ, ЩОБ ПОДИВИТИСЯ ВІДЕО ПРО ПРОЦЕС ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ!

Знаєш, що особливого в оліях холодного віджиму? Холодний віджим існує протягом багатьох століть, і, як відомо, це один з найкращих методів добування олії. Під час процесу холодного віджиму не використовується зовнішнє тепло. Ця делікатна процедура не змінює та не пошкоджує олії, вітаміни та антиоксиданти, зберігаючи їх ефективність.

 

В оліях холодного віджиму зберігаються натуральні кольори та аромат, а також всі основні поживні речовини, антиоксиданти, корисні жирні кислоти і вітаміни A, B, C та E.

 

Наші формули залишають ніжну, нежирну плівку на волоссі та шкірі, забезпечуючи зволоження та живлення

ЗА ЛАШТУНКАМИ

Цікаво дізнатись більше про холодний віджим? Наші фахівці відкривають двері своєї лабораторії та показують, як вони видобувають дорогоцінну олію з наших природних інгредієнтів завдяки холодному віджиму!

You need to accept cookies to play this video

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ТАКОЖ:

КОЛИ ЙДЕТЬСЯ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК МИ ОБИРАЄМО КІЛЬКОХ ПАРТНЕРІВ ДЛЯ СПІВПРАЦІ.

Ми підтримуємо різні соціальні та екологічні проекти. Наприклад, у співпраці з Plastic Bank ми допомагаємо вивозити та переробляти пластик з пляжів для виробництва наших пляшок.

БУВАЙТЕ СИЛІКОНИ, ПАРАБЕНИ ТА ШТУЧНІ БАРВНИКИ. 

На відміну від багатьох інших засобів для догляду за тілом та волоссям, наша продукція не містить силіконів, парабенів та штучних барвників.

НАШІ ГЕРОЇ

ПРОДУКТИ, ЩО
НАДАЮТЬ
ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД

 

ПОДОБАЄТЬСЯ АВОКАДО НА
ТОСТІ? ТОДІ БУДЕ
ДО ВПОДОБИ Й НА ВОЛОССІІ!