Home > Інгредієнти > Аромати

Аромати

НАШІ АРОМАТИ МІСТЯТЬ НАТУРАЛЬНІ ЕФІРНІ ОЛІЇ НАТУРАЛЬНОГО ПОХОДЖЕННЯ

< Home

Аромати

АРОМАТ АВОКАДО

Свіжий-Сучасний-Соковитий

Глибоке відновлення, що передається через свіжу та сучасну інтерпретацію аромату авокадо. Соковитість фруктів врівноважується зеленими нотками та огортається деревними нотками для надання м’якості.

АРОМАТ АРГАНА

Деревний - Квітковий - Бурштиновий

Турботливий природний аромат. Дикий мед і дорогоцінний іланг - верхні ноти, за якими слідує насичена і солодка троянда, що переходить в чуттєві акорди ірису і фруктів. Багата комбінація екзотичної ванілі та м’якої арганової олії охоплює органи почуттів. Сцена створена для останньої ноти глибокого деревного екзотичного пачулі в цьому природному турботливому ароматі.

АРОМАТ ОЛИВИ

Квітковий-Цитрусовий-Деревний

Свіжий зелений, але теплий рослинний аромат оливкової олії холодного віджиму вищого сорту. Цей аромат виражає літнє сонячне світло завдяки освіжаючим цитрусовим і зеленим нотам, що перетворюються на теплий квітковий, пряний ансамбль, який благородно переплітається в ароматній хмарі з бурштину, ветиверу та сандалу.

АРОМАТ ГРАНАТА

Фруктовий - Енергійний

Вибух світла та захисту завдяки потужній силі граната, пробудженій натуральними ягодами та сучасною фруктовою сумішшю для інтенсивного догляду.