Заява,

яку слід включити до Політики конфіденційності відповідної веб-сторінки  як підпункт (a), b), c) …) пункту 4 «Згода/Відкликання згоди»

b) Огляди продукції

Ви могли надати Хенкель згоду:

 • на опрацювання вашої адреси електронної пошти, яку ви повідомили  Хенкель, вибраного вами нікнейму та вашого огляду продукції разом з усім контентом, наданим вами для цілей збору, опрацювання та аналізу оглядів продукції.
 • на поширення ваших персональних даних до Базарвойс Інк., 10901 Стоунлейк бульвар, Остін, TX 78759, США (Bazaarvoice, Inc, 10901 Stonelake Blvd Austin, TX 78759, USA), розташованої у США, для зазначених вище цілей. Відповідно до європейського законодавства, США не гарантують належного рівня захисту даних. Після передачі ваші персональні дані більше не матимуть того ж рівня захисту, і ви, можливо, не зможете реалізувати свої права щодо даних.
 • на контактування з вами електронною поштою для роз’яснення будь-яких питань, що можуть виникати у вас у зв’язку з представленою вами оцінкою або з роботою служби підтримки споживачів (наприклад, у випадку незадоволення нашою продукцією або будь-яких невідповідностей).

Щоб досягти зазначеної цілі Хенкель може:

 • передати ваш огляд продукції третім сторонам для використання та публікації відповідно до Умов оцінки контенту[AP1] , із зазначенням нікнейму та місця проживання або анонімно,
 • аналізувати дані, щоб визначити відповідні рекламні заходи.

Ви можете у будь-який час відкликати свою згоду на обробку персональних  даних в майбутньому, наприклад,  натиснувши на відповідне гіперпосилання,вказане в отриманому електронному повідомленні, або звернувшись до нашого офіцеру з  захисту персональних даних пана Франка Лібіха, Хенкель АГ унд Ко. КГаА, Хенкельштрассе 67, D40191 Дюссельдорф (Mr. Frank Liebich, Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, D 40191 Düsseldorf) (e-mail: Datenschutz@henkel.com). Відкликання згоди не впливає на законність обробки даних до моменту відкликання згоди.

Ми будемо зберігати дані лише доти, доки діятиме згода, або протягом передбаченого законом періоду обов'язкового зберігання даних.

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага

БУВАЙТЕ СИЛІКОНИ, ПАРАБЕНИ ТА ШТУЧНІ БАРВНИКИ.

На відміну від багатьох інших засобів для догляду за тілом та волоссям, наша продукція не містить силіконів, парабенів та штучних барвників.

КУПУЙ СКАРБИ NATURE BOX ТУТ:

НАШІ ГЕРОЇ

 • АВОКАДО 

  ШАМПУНЬ

  385 мл 

 • АВОКАДО 

  ТВЕРДИЙ ШАМПУНЬ

  85 г 

 • АРГАН 

  ШАМПУНЬ

  385 мл 

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага

ХОЧЕШ ЗНАТИ ВСЕ ПРО НАШІ ІНГРЕДІЄНТИ? ПЕРЕВІР ЦЕ.

Олії холодного віджиму, стабілізатори, гідроксиетилцелюлоза, карбомер, ксантанова камедь ... цікаво, що це?