Умови оцінки контенту

Пропонуючи будь-який контент ТОВ «Хенкель Україна», код ЄДРПОУ 31283830, місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 1  (надалі в цьому документі «Хенкель»), учасник погоджується і гарантує, що:

 • Він/вона є єдиним автором і власником прав інтелектуальної власності на контент, який запропонований Хенкель.
 • Всі виключні майнові права інтелектуальної власності на зазначений контент передаються Хенкель, і він/вона  відмовляється від будь-яких майнових прав інтелектуальної власності на нього (за наявності законної можливості).
 • Увесь розміщений ним/нею контент є достовірним.
 • Йому/їй виповнилось принаймні 18 років.

Він/вона також погоджується, що він/вона не може пропонувати контент, який:

 • Є неправдивим, недостовірним, або вводить в оману, про що відомо учаснику.
 • Порушує авторські права, патент, торговельну марку, комерційну таємницю чи інші майнові права (в т. ч. права інтелектуальної власності) , або права на публічне використання чи право на конфіденційність будь-якої третьої сторони.
 • Порушує чинне законодавство   (у тому числі, не обмежуючись зазначеним, законодавство , яке регулює питання захисту споживачів, недобросовісної конкуренції, спрямовані проти дискримінації або недобросовісної реклами).
 • Може обґрунтовано вважатись таким, що дискредитує, завдає шкоди репутації, розпалює міжрасову та/або міжконфесіональну ворожнечу, містить погрози або заклики до переслідування будь-якої фізичної або юридичної особи.
 • За який він/вона отримали  компенсацію або будь-яку винагороду від третіх осіб.
 • Містить будь-яку інформацію з посиланням на інші веб-сайти, адреси, адреси електронної пошти, контактну інформацію або номери телефонів.
 • Містить будь-які комп'ютерні віруси або інші шкідливі комп'ютерні програми або файли.

Пропонуючи контент і погоджуючись з цими Умовами оцінки контенту, учасник безкоштовно надає  компанії Хенкель невиключний дозвіл (ліцензію)  на необмежене в просторі та за часом право на використання створеного учасником контенту в мережі Інтернет, а саме на веб-сайтах Хенкель, на сторінка Хенкель в соціальних мережах та будь-яких публікаціях Хенкель у мережі Інтернет. Наданий дозвіл (ліцензія) включає в себе, серед іншого, право на використання створеного учасником контенту для реклами продукції бізнес-підрозділу Хенкель «Косметичні засоби», надання доступу до створеного учасником контенту третім сторонам, в тому числі, але не обмежуючись,  підприємствам роздрібної торгівлі та інтернет-магазинам, з цією ж метою. Крім того, створечний учасником контент Хенкель може редагувати на власний розсуд, наприклад, скорочувати для будь-яких цілей за умови, що він не буде спотворений. Хенкель і треті сторони не зобов’язані вказувати автора контенту. Хенкель може також передати права на контент своїм афілійованим компаніям шляхом видачі їм дозволу на його використання (ліцензії).

Пропонуючи контент, учасник підтверджує також, що він/вона володіє правами на контент в цілому і, зокрема, має право представити контент в рамках тестування продукції та передати Хенкель,  перелічені вище у цих Умовах оцінки контенту права.

Якщо треті сторони висувають до Хенкель претензії, пов’язані із завантаженням та/або використанням контенту (зокрема щодо  порушення права на невтручання в особисте життя, порушення прав інтелектуальної власності на контент), учасник зобов’язується компенсувати компанії Хенкель всі понесені нею витрати на врегулювання такої претензії.

Учасник також погоджується з тим, що його/її добровільно вказаний нікненйм і місце проживання можуть бути опубліковані разом із завантажуваним контентом. Після завантаження контенту учасником ці дані можуть бути опубліковані із затримкою після перегляду. Хенкель залишає за собою право не публікувати і видаляти вже опублікований контент, який не  відповідає цим Умовам оцінки контенту або Принципам модерації.

Застосовне право; подільність; виключення можливості звернення до суду; право на внесення змін

Ці Умови оцінки контенту та всі правові відносини між учасниками і Хенкель регулюються виключно законодавством України. Якщо окремі положення цих Умов оцінки контенту є або стануть недійсними, це не впливатиме на дійсність решти положень. Будь-які неповні або недійсні положення слід доповнити або замінити іншими відповідними положеннями, максимально, наскільки це можливо, наближеними до значення та цілей недійсного чи неповного положення з економічної точки зору.

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага

БУВАЙТЕ СИЛІКОНИ, ПАРАБЕНИ ТА ШТУЧНІ БАРВНИКИ.

На відміну від багатьох інших засобів для догляду за тілом та волоссям, наша продукція не містить силіконів, парабенів та штучних барвників.

НАШІ ГЕРОЇ

 • АВОКАДО 

  ШАМПУНЬ

  385 мл 

 • АВОКАДО 

  ТВЕРДИЙ ШАМПУНЬ

  85 г 

 • АРГАН 

  ШАМПУНЬ

  385 мл 

ОХОЛОНЬ, ЯК НАШІ ОЛІЇ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Охолонь, як наші олії холодного віджиму
Тобі цікаво, що таке олія холодного віджиму? Давай розповімо тобі, як видобувають ці дорогоцінні натуральні олії та у чому їх перевага

ХОЧЕШ ЗНАТИ ВСЕ ПРО НАШІ ІНГРЕДІЄНТИ? ПЕРЕВІР ЦЕ.

Олії холодного віджиму, стабілізатори, гідроксиетилцелюлоза, карбомер, ксантанова камедь ... цікаво, що це?